menu

Archiwum aktualności

Promocja tylko 70 PLN/m2

Zaprojektujemy Twoje wnętrza w sposób niepowtarzalny. Nasz profesjonaliści są do Państwa dyspozycji. Przykładowe realizacje

Zyskaj 2 lata dodatkowej gwarancji

2 lata wydłużonej gwarancji na sprzęt Bosch i Siemens zakupione poprzez studio Nataly Design. Wszyscy konsumenci kupujący w terminie 01.05.-31.12.2013 sprzęt marki Bosch lub Siemens, z wyjątkiem zmywarek, wraz meblami w tym samym studiu kuchennym, otrzymają wydłużoną o 2 lata gwarancję.

Poniżej dostępne szczegóły promocji i regulaminy.

Doradzamy na forum Muratora

 Jesteśmy aktywnym członkiem Murator Forum. Jeżeli potrzebują państwo fachowej porady, zawsze można liczyć na naszą pomoc za pośrednictwem serwisu.

Nowe promocje okapów Falmec

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną promocją dotyczącą okapów Falmac. Rabaty do 15%.

Klasyczne meble kuchenne w ofercie Nataly-Design

W związku z dużym zainteresowaniem Klientów rozpoczęliśmy sprzedaż kuchni klasycznych, jesteśmy w stanie wyprodukować prawie każdy front oraz element do wykończenia tego typu  kuchni. Są to oczywiście różnego rodzaju filongi, gzymsy, nogi drewniane . Zapraszamy do współpracy oraz zamówień .

Wiosenna promocja

Promocja na pomiar, projekt i wycenę - 100 zł na terenie Warszawy i okolic

Laboarch partnerem Nataly-Design

Do grona naszych partnerów dołączyło biuro projektowe Laboarch. Już wkrótce zdjęcia wspólnych realizacji.

Poszerzenie oferty o krzesła, stoły i ławy

Miło nam poinformować, iż poszerzyliśmy ofertę produktową o stoły, krzesła, ławy. Dostępne są zarówno wzory nowoczesne jak i klasyczne. Z pełną ofertą można zapoznać się tu oraz zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji w naszej siedzibie.

Najnowsze realizacje

Zamieszczone zostały zdjęcia kolejnych realizacji w kategoriach: meble kuchenne nowoczesne, szafy i zabudowy. Wkrótce szczegółowe opisy z każdej nowej realizacji.

Archiwum aktualności